فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی و بهداشتی و تناسب اندام همکاری در فروش | فروشگاه آنلاین بازارپارسی

سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی 100سبد

عضويت در سيستم همكاري و كسب درآمد براي تمامي افراد در ايران و سراسر جهان آزاد است و هر فردي با هر مقدار دانش و توانائي مي تواند از فروشگاه اینترنتی 100سبد درآمد بسيار مناسبي كسب كند. در سيستم همکاری در فروش شما به ازاي بازاريابي و تبليغات براي كالاهاي مجازي كه در اين فروشگاه وجود دارد، درآمد خواهيد داشت و مي توانيد اين كار را به عنوان يك شغل پردرآمد حتي در منزل براي خود در نظر بگيريد كه زمان زيادي هم از وقت شما را نمي گيرد.

 

چرا بهتر است از بین فروشگاه های متنوع اینترنتی به تبلیغ محصولات این فروشگاه بپردازید؟

زیرا تمامی محصولات این فروشگاه، به قیمتی کمتر از فروشگاه های دیگر به فروش می رسد و این خود یک مزیت برای جذب مشتری می باشد و اگر مشتری سفارشی را ثبت کند و سپس در سایتی دیگر همان محصول را با قیمت کمتر ببیند ممکن است بسته را از پستچی قبول نکند و درنتیجه شما هم هیچ پورسانتی دریافت نکنید. اما اگر از رسیدن محصولتان و کیفیت محصولتان مطمعن باشید بنابراین از دریافت پورسانت نیز مطمعن خواهید بود. همچنین در این فروشگاه قبل از ارسال یک سفارش با مشتری تماس گرفته خواهد شد تا 100 درصد  بسته را قبول کند اما در اکثر فروشگاه های اینترنتی دیگر، این کار انجام نمی گیرد و حتی پشتیبانی مشتریان خود را انجام نمی دهند.


 چطور مي توانيد از فروشگاه اینترنتی 100سبد  درآمد داشته باشيد ؟!!

  1. شما می توانید با تبلیغ حتی یک محصول از این فروشگاه در سایت یا وبلاگ خودتان یا با تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو ، گوگل و فیس بوک و یا سایت های متنوع اینترنتی  و یا روشهای متنوع تبلیغات توسط گوشی موبایل مانند اینستاگرام و تلگرام و وایبر و ... و یا تبلیغات در سایت های دیگر بپردازید.
  2. یا حتی پیشنهاد شفاهی به دوستان و نزدیکان که برای خرید به سایت ، وبلاگ یا فیس بوک یا کلوب شما مراجعه نمایند.
  3. یا هر روشی که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید به کسب درآمد بپردازید.
  4. در صورتیکه هر گونه راهنمایی و یا درخواستی داشتید، با ایمیل 100sabad.ir@gmail.com در ارتباط باشید. جواب سوال شما در کمتر از 12 ساعت داده خواهد شد.


مراحل کار : 
عضويت در سيستم همکاری در فروش در این لینک: 

از طریق ایمیل : 100sabad.ir@gmail.com

از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره های : 09101008810 - 09372490774

از طریق اینستاگرام : 100sabad

  1. مطالعه روشهاي تبليغ ارائه شده در پنل كاربريتان
  2. به اشتراک گذاشتن لینک محصولاتی که مد نظر شماست در سایت یا فیس بوک یا اینستاگرام یا وایبر و هرجایی که مناسب می دانید.
  3. خريد محصولات توسط مشتريان از طريق لينك متعلق به شما كه در پنل كاربريان قرار دارد . که در اینصورت زمانی که سفارش به دست مشتری برسد و برگشت نخورد، مقدار پورسانت شما در شماره حسابی که وارد کرده اید واریز خواهد شد.
  4. كليه تراكنش ها و خريدهاي مشتريان كه از طريق لينك شما انجام گرفته باشد در پنل كاربريتان قابل رهگيري مي باشد و امكانات كاملي براي كنترل صحت فعاليتها در اختيار شما قرار داده شده است.

 موارد فوق به صورت کلی بیان گردیده ، برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کنید و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی قرار دهید.

نیز قابل توجه باشد که درصد پورسانت محصولات به زودی افزایش پیدا خواهد کرد تا با اطمینان بیشتری به تبلیغ بپردازید.