فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی و بهداشتی و تناسب اندام قوانین و مقررات فروشگاه | فروشگاه آنلاین بازارپارسی

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir

استفاده از فروشگاه اینترنتی 100سبد به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی 100sabad.ir@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

- فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا و از این فروشگاه باشد نه از فروشگاهی دیگر.

- سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

- فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

- كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

- خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش ، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

- كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

------------------------------------------------------

ارتباط با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت www.100sabad.ir است. ما با هيچ روش ديگری جز مشخصاتی که در بخش تماس با ما وارد کرده ایم با شما تماس نمی گیریم. پس شماره های دیگر که با نام سایت 100sabad.ir با شما تماس می گیرند را پاسخگو نباشید.
فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از www.100sabad.ir و همچنين ، هيچ گونه شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد.
برای تماس با فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir ، فقط مشخصات ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند.

------------------------------------------------------

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir، سایت www.100sabad.ir  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir درج نموده است.

- فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

------------------------------------------------------

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

- ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ و تمامی شهرها و شهرستان های ایران، از طریق پست و یا به درخواست شما توسط تیپاکس یا پیک صورت می گیرد.

- فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل کالا ندارد.

- برای هر محموله یک شماره فاکتور توسط  فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir صادر می گردد که می تونید این شماره ی فاکتور را پس از ثبت سفارش مشاهده نمایید. برای رهگیری سفارش خود از آدرس http://bazarparsi.ir/tracking.php استفاده نمایید. برای رهگیری دقیق تر شماره ی بارکد را طی تماس تلفنی یا پیامکی دریافت نموده (دقت کنید بارکد، نه فاکتور) و در آدرس http://itemtracking.post.ir/ وارد نمایید.

- مدت زمان تحویل محموله ها بین چهار روز کاری تا یک هفته می باشد، مگر به صورت پیکی و یا تیپاکس ارسال شود که سریعتر برسند.

- مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی"بازارپارسی.آی آر"درج شده و فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

- ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی 100sabad.ir هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط می تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

- هزینه حمل بر اساس وزن مرسوله و به صورت اتوماتیک محاسبه می شود.

------------------------------------------------------

شرایط برگشت کالا

- هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 09101008810 اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري مي گردد)

- خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالا باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

- ارجاع و یا تعویض کالاهای الکترونیک و لوازم خانگی برقی حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت مرسوله مقدور می باشد. لطفا" مد نظر داشته باشید در صورتی که به هر دلیل از خرید منصرف شده و یا درخواست تعویض دارید، کالا را به هیچ عنوان از بسته بندی و پلمپ اصلی خارج نکنید.

-  لوازم آرایشی و بهداشتی به علت مسائل بهداشتی تحت هیچ شرایطی ارجاع و تعویض نمی شوند.

- در صورت عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل به تلفن "09101008810 "  اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.