فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی و خانگی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
ابزارهای بهینه سازی وب هاست ایران خانه هاست ایران طراحی و توسعه ابزار ها بلاگ خرید اشتراک ورود ثبت نام ابزار ساخت متا تگ تولید کننده متا تگ یکی از کلیدی ترین ابزارها برای رسیدن به رنکینگ بالا متاتگ ها هستند.با استفاده از این ابزار می توانید برای وب سایت خود انواع متاتگ ها را تولید نمایید. کد زیر را بعد از قرار دهید لینک های مهم مرکز آموزش آنلاین قوانین و شرایط استفاده تماس با ما میزبانی وب هاست لینوکس هاست لینوکس ویژه سرور مجازی سرور اختصاصی سبز دامنه لیست تعرفه دامین ها جست و جو و ثبت دامین جست و جو و ثبت چند دامین انتقال یا تمدید دامین طراحی و توسعه لیست خدمات نمونه کارها طراحی وبسایت خدماتی شرکتی طراحی فروشگاه اینترنتی © 2016- تمامی حقوق معنوی سایت متعلق به شرکت هاست ایران می باشد. طراحی و توسعه - بیشتر بدانید ...!

زنجیر ناخن

كد كالا: 353433434
قیمت: 8,000 تومان

زنجیر ناخن در چند رنگ و چند طرح و چند اندازه مناسب دیزاین و زیباسازی ناخن

امتياز اين محصول
0 امتياز

  • زنجیر ناخن در چند رنگ و چند طرح و چند اندازه

  • مناسب دیزاین و زیباسازی ناخن

  • ممکن است طرح و رنگ های ارسالی متفاوت باشد.

طریقه مصرق :
رنگ و طرح مورد نظرتان را روی ناخن ها اعمال کنید. در قسمت های مورد نظرتان از این زنجیرها بر روی یک یا دو یا همه ی ناخن ها استفاده نمایید به این صورت که روی قسمت کوچکی از ناخن را چسب ناخن قوی و یا ژل یووی بزنید و نگین را رویش قرار دهید. اگر از ژل یووی استده کردید باید انگشتان چند دقیقه در دستگاه یووی قرار بگیرد تا ژل خشک شود. پس از خشک شدن چسب یا ژل یووی ، جهت استحکام بیشتر ، یک لایه تاپ کوت یا برق ناخن روی ناخن زنجیر کار شده بزنید.
استفاده از زجیر در دیزاین ناخن سلیقه ای است و شما می توانید هزاران طرح با استفاده از آن بزنید. نیز می توانید قسمی از زنجیر را از ناخن آویزان کنید. می توانید ایده هایی را در گوگل بیابید.
 

برچسب محصول