فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی و خانگی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
ابزارهای بهینه سازی وب هاست ایران خانه هاست ایران طراحی و توسعه ابزار ها بلاگ خرید اشتراک ورود ثبت نام ابزار ساخت متا تگ تولید کننده متا تگ یکی از کلیدی ترین ابزارها برای رسیدن به رنکینگ بالا متاتگ ها هستند.با استفاده از این ابزار می توانید برای وب سایت خود انواع متاتگ ها را تولید نمایید. کد زیر را بعد از قرار دهید لینک های مهم مرکز آموزش آنلاین قوانین و شرایط استفاده تماس با ما میزبانی وب هاست لینوکس هاست لینوکس ویژه سرور مجازی سرور اختصاصی سبز دامنه لیست تعرفه دامین ها جست و جو و ثبت دامین جست و جو و ثبت چند دامین انتقال یا تمدید دامین طراحی و توسعه لیست خدمات نمونه کارها طراحی وبسایت خدماتی شرکتی طراحی فروشگاه اینترنتی © 2016- تمامی حقوق معنوی سایت متعلق به شرکت هاست ایران می باشد. طراحی و توسعه - بیشتر بدانید ...!

نگین ناخن

كد كالا: 767867565
قیمت: 9,900 تومان

مناسب دیزاین و زیباسازی ناخن

امتياز اين محصول
0 امتياز

  • انواع نگین ناخن

  • مناسب دیزاین و زیباسازی ناخن

  • لطفا طرح مورد نظر خود را در زمان ثبت سفارش ذکر کنید.

طریقه مصرف :
رنگ و طرح مورد نظرتان را روی ناخن ها اعمال کنید. در قسمت های مورد نظرتان از این نگین ها بر روی یک یا دو یا همه ی ناخن ها استفاده نمایید به این صورت که روی قسمت کوچکی از ناخن را چسب ناخن قوی و یا ژل یووی بزنید و نگین را رویش قرار دهید. اگر از ژل یووی استده کردید باید انگشتان چند دقیقه در دستگاه یووی قرار بگیرد تا ژل خشک شود. پس از خشک شدن چسب یا ژل یووی ، جهت استحکام بیشتر ، یک لایه تاپ کوت یا برق ناخن روی ناخن نگین کار شده بزنید.
برای آسان تر چسباندن نگین ها ، می توانید از قلم داتینگ ( یا یک وسیله ی باریک نوک گرد مثل گیره ی مو ) و یک ماده ی چسبناک مثل برق ناخن یا تاپ کوت یا ژل یووی استفاده کنید به این صورت که قلم را به ماده ی چسبناک بزنید و آن را روی نگین مورد نظر قرار دهید تا نگین راحت تر برداشته و کار گذاشته شود.
 

برچسب محصول