فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی و خانگی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
ابزارهای بهینه سازی وب هاست ایران خانه هاست ایران طراحی و توسعه ابزار ها بلاگ خرید اشتراک ورود ثبت نام ابزار ساخت متا تگ تولید کننده متا تگ یکی از کلیدی ترین ابزارها برای رسیدن به رنکینگ بالا متاتگ ها هستند.با استفاده از این ابزار می توانید برای وب سایت خود انواع متاتگ ها را تولید نمایید. کد زیر را بعد از قرار دهید لینک های مهم مرکز آموزش آنلاین قوانین و شرایط استفاده تماس با ما میزبانی وب هاست لینوکس هاست لینوکس ویژه سرور مجازی سرور اختصاصی سبز دامنه لیست تعرفه دامین ها جست و جو و ثبت دامین جست و جو و ثبت چند دامین انتقال یا تمدید دامین طراحی و توسعه لیست خدمات نمونه کارها طراحی وبسایت خدماتی شرکتی طراحی فروشگاه اینترنتی © 2016- تمامی حقوق معنوی سایت متعلق به شرکت هاست ایران می باشد. طراحی و توسعه - بیشتر بدانید ...!

فیلتر قلیایی کننده ی آب استیک آلکالاین

كد كالا: stick.alkalline.water
قیمت: 115,000 تومان

استیک آلکالاین (alkaline stick) یک فیلتر قابل حمل است که هرگاه در بطری نیم لیتری آب قرار بگیرد، بعد از 15 دقیقه الی دو ساعت یون فلزات قلیایی نظیر منیزیوم و کلسیم را به آب داده و خواص سلامتبخش به آب می دهد ...

امتياز اين محصول
0 امتياز

فیلتر قلیایی کننده ی آب نئوترون استیک آلکالاین Neutron Alkaline Stick
ارزان تر از آب معدنی

 
 
 
 
 
خرید فیلتر قلیایی کننده ی آب  استیک آلکالاین
توضیحات محصول :
استیک آلکالاین (alkaline stick) یک فیلتر قابل حمل است که هرگاه در بطری نیم لیتری آب قرار بگیرد، بعد از 15 دقیقه الی دو ساعت یون فلزات قلیایی نظیر منیزیوم و کلسیم را به آب داده و خواص سلامتبخش به آب می دهد.
فلزات قلیایی از یک سو موجب تعادل اسید و باز در بدن شده و از طرف دیگر، آب را یونیزه کرده و هیدروژن فعال تولید می کنند که خواص آنتی اکسیدانی بالایی دارد.
آب قلیایی یا آب هوشمند تولیدشده توسط استیک الکالاین به دلیل تامین املاح ضروری بدن نظیر کلسیم و منیزیم می تواند از بروز برخی بیماری های مزمن مانند بیماری‌های قلبی، بالا رفتن فشار خون، دیابت و البته پوکی‌ استخوان جلوگیری کند.
در گذشته آب قلیایی از چشمه های درمانی تامین می شد. معروف ترین چشمه های آب قلیایی، چشمه زمزم در عربستان، نوردنائو (nordenau water) در آلمان، هیتا تنریوسویی (hitatenryosui water) در ژاپن و تلاکوت (Tlacote) در مکزیک است.
زندگی شهری، استفاده همگانی از آب چشمه های قلیایی را محدود کرده است. به همین دلیل دانشمندان برای تولید آبی با خواص مشابه چشمه های قلیایی به فعالیت پرداختند.
آب آشامیدنی تولیدشده توسط استیک آلکالاین، به طور بالقوه یک روش درمانی و پیشگیرانه جدید برای سندرم متابولیک است.
در فرآیند تولید انرژی در بدن که در واقع یک فرآیند اکسیدشدن بیولوژیکی است، الکترون ها از یک مولکول اکسیژن به مولکولی دیگر منتقل می شوند. اما گاهی یک الکترون از این چرخه می گریزد و همین الکترون فراری است که رادیکال آزاد نامیده می شود.
متاسفانه با تغییر روش زندگی صنعتی، شهرنشینی و همچنین بالا بودن عوامل استرس‌زا، میزان رادیکال‌های آزاد در بدن ما بسیار زیاد شده است.
مصرف سیگار، شکسته شدن ناقص چربی و یا پروتئین در بدن، قرار گرفتن در معرض عوامل سرطان زا مانند نیترات ها، استرس های محیطی، سرب و مواد شیمیایی آسیب رسان همگی باعث ایجاد رادیکال آزاد در بدن می گردند.
رادیکال های آزاد با سرعتی باور نکردنی در هر لحظه در بدن ما تولید می شوند و اگر با همان سرعت به دام نیافتند، می توانند به شدت مشکل زا باشند.
رادیکال آزاد می تواند به چربی های بدن حمله کند، غشای سلولی را پاره کند و یا مواد سمی را به بافت های دور خود انتشار دهد. این تخریب های غیرقابل جبران، منجر به تغییر عملکرد سلولی و یا مرگ سلولی می شود.
آنتی‌اکسیدان‌ها دارای الکترون اضافی هستند، بنابراین می‌توانند اثر مخرب رادیکال‌های آزاد را در بدن خنثی کنند. این مواد با دادن الکترون به رادیکال‌های آزاد، از تخریب سلول‌های بدن جلوگیری می‌کنند و نقش بسیار مفیدی در احیای مجدد سلامتی بدن ایفا می‌کنند.
مروری بر خواص آنتی اکسیدانی استیک آلکالاین :
مطالعات علمی در زمینه استفاده از آب های قلیایی در دو دهه اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
در سال 2001 مطالعه ای در مجله \"یافته های الکتروشیمی\" نشان داد که آب قلیایی قادر به کاهش رادیکال آزاد در کشت سلولی است. در این مطالعه خواص آنتی اکسیدانی آب های قلیایی به تولید هیدروژن در آب نسبت داده شد.
پیش تر خواص آنتی اکسیدانی گاز هیدروژن به اثبات رسیده بود. به همین دلیل به این آب ها، آب غنی از هیدروژن نیز گفته می شود.
در سال 2006 یک گروه تحقیقاتی در دانشگاه یونسی کره، تاثیر آب قلیایی تولیدشده توسط استیک آلکالاین را بر موش های مبتلا به دیابت مورد بررسی قرار دادند.
دیابت یکی از مهم ترین بیماری های متابولیک است و استفاده از آنتی اکسیدان ها می تواند عوارض ناشی از این بیماری را به طور چشمگیری کاهش دهد.
در این مطالعه، آب قلیایی توسط استیک حاوی منیزیم تهیه گردید و طی 32 هفته به موش های آزمایشگاهی داده شد. در پایان دوره، موش هایی که از آب قلیایی استفاده کرده بودند، به طور معنی‌داری میزان قند خون، کلسترول و تری گلیسرید پایین تری نسبت به گروه کنترل داشتند.
در سال های اخیر مطالعات بر جامعه انسانی متمرکز شده است و در تمام مطالعات با تاکید بر مفید بودن مصرف روزانه دو لیتر آب قلیایی تولیدشده توسط استیک آلکالاین، خواص آنتی اکسیدانی آن بارها به اثبات رسیده است.
هرگاه استیک آلکالاین در بطری نیم لیتری آب قرار بگیرد، بعد از 15 دقیقه الی 2 ساعت آب را یونیزه کرده و هیدروژن فعال تولید می کند. هیدروژن تولیدشده به صورت حباب هایی اطراف استیک قابل مشاهده است
ابتلا به سندرم متابولیک بدین معناست که شخص هم زمان مبتلا به بیش از سه بیماری مرتبط با سوخت و ساز بدن باشد. این بیماری‌ها عبارت هستند از: چاقی شکمی، فشار خون بالا، تری گلیسرید خون بالا، کلسترول خوب پایین، قند خون بالا یا مقاوت به انسولین.
رادیکال های آزاد، نقش مهمی در بیماری زایی سندرم متابولیک ایفا می کنند. دانشگاه پیتسبورگ ایالات متحده در سال 2009 تاثیر استفاده از استیک آلکالاین توسط بیماران مبتلا به سندرم متابولیک را مورد مطالعه قرار داد.
این مطالعه به مدت هشت هفته بر روی بیست نفر مبتلا به سندرم متابولیک صورت گرفت. آب قلیایی غنی از هیدروژن با قرار دادن یک استیک منیزیم فلزی در آب آشامیدنی تولید گردید.
مصرف آب قلیایی غنی از هیدروژن به مدت 8 هفته منجر به افزایش 39 درصدی فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدان گردید.
در پایان نتیجه گرفته شد که آب آشامیدنی تولیدشده توسط استیک آلکالاین، به طور بالقوه یک روش درمانی و پیشگیرانه جدید برای سندرم متابولیک است. استیک آلکالاین یک روش بی خطر، آسان و موثر جهت تولید آب غنی از هیدروژن برای مصرف روزانه پیشنهاد گردید.
 
آب اسیدی چیست ؟
آب و به صورت کلی همه مایعات دارای فاکتوری به اسمPH هستند که عددی بین 14-0 می‌باشد. این عدد نشان دهنده میزان غلظت یون‌های هیدروژن محلول در آن مایع است. مایعی کهPH آن 7 باشد خنثی است و هرچقدر این عدد کوچکتر باشد نشانه اسیدیتی بیشتر و هر قدر بیشتر از 7 باشد نشانه قلیایی بودن بیشتر آب است. آب آشامیدنی چه به صورت عادی و چه به صورت معدنی،  PH بین 6.7 تا 7.4 دارد که این نشانه اسیدی بودن آن است. مواد اسیدی دارای خاصیت خورندگی بیشتری هستند و مصرف آن باعث بالا رفت حالت اسیدی بدن می‌شود که سبب اکسید شدن راحت‌تر سلول‌های بدن می‌گردد. آب‌های اسیدی دارای فاکتورORP+ هستند و این یعنی میزان قدرت اکسیدکنندگی یک مایع، که به حضور اکسیژن‌های فعال در مایع بستگی دارد.این مسئله به این معنا می‌باشد که وجود اکسیژن‌های فعال بیشتر به معنای خاصیت اکسیدکنندگی بالاتر و ناسالم بودن آن مایع است.
چرا باید آب قلیایی مصرف کرد ؟
تحقیقات معتبر دانشگاهی و علمی استاندارد نشان می‌دهد که یکی از موثرترین راه‌های تداوم سلامتی در بدن، مصرف آب قلیایی است. آب قلیایی به آبی گفته می‌شود که PH آن بالاتر از 8 باشد و همچنینORP پایین‌تری نسبت به آب‌های آشامیدنی و معمولی، معدنی و شهری داشته باشد. آب قلیایی با PH بالاتر از 8 به سلامت دستگاه گوارش شما کمک می‌کند تا عملکرد بهتر و منظم‌تری داشته باشد. ORP پایین در آب قلیایی آلکالاین باعث به وجود آمدن حالت آنتی اکسیدان می‌شود. آنتی اکسیدان به موادی خطاب می‌شود که خاصیت ضد اکسیدکنندگی داشته باشند. به عنوان مثال همانگونه که تجمع آب بر روی فلزاتی همچون آهن، فولاد و مس باعث اکسید شدن یا به عبارتی زنگ زدن آن‌ها می‌شود، تجمع آب با خاصیت اسیدی و PH پایین و ORP بالا در بدن نیز باعث اکسید شدن سلول‌های بدن می‌گردد، تجمع سلول‌های اکسید شده در بدن نیز یکی از عوامل اصلی سرطان در انسان نیز شناخته شده است. از دیگر خوراکی‌هایی که باعث بوجود آمدن حالت اسیدی در بدن و اکسید شدن سلول‌ها می‌شوند، می‌توان به نوشابه‌های گازدار و غذاهای آماده که حاوی مواد نگهدارنده هستند، نام برد که مصرف آب قلیایی آلکالاین به از بین بردن تاثیرات سوء این خوراکی‌ها کمک می‌کند.
PH خون در حالت نرمال باید حدود 7.36 باشد که کاهش این میزان تا 7.22 باعث بیهوشی و حتی مرگ می شود.
%97 از غذاها و آشامیدنی هاییکه ما می خوریم بازمانده هایی حاوی اکسیژن ، نیتروژن و کربن دارد که بدن را به حالت اسیدی در می آورد.

مشخصات محصول :
نام فارسی محصول
استیک آلکالاین نوترون
کشور صاحب تکنولوژی
ژاپن
تولید شده در کشور
هنگ‌کنگ و ایران
مناسب جهت
کلیه افراد بجز نوزادان و بیماران حاد کلیوی
میزان تغییر
بین 1 تا 1.5 واحدPH آب شرب
میزان کاهش اکسیژن‌های فعال آب                 
حدود 270 واحد( از 380 به 100)
خاصیت آنتی اکسیدان
دارد
میزان افزایش غلظت یون‌های هیدروژن                     
10 الی 15                                               
نوع عملکرد
فیلتر قابل حمل
شرایط نگه‌داری
دور از تابش نور در دمای 4 تا 28 درجه سانتی‌گراد
موارد مصرف
ایجاد آب دارای آنتی‌اکسیدان - تعادل میزان PH بدن - دارای خاصیت ضد سرطان
سایر ویژگی ها
قابلیت استفاده جهت فیلتر 270 عدد بطری نیم لیتری
نوع و ابعاد بسته‌بندی
2 ± 30 گرم      
با داشتن استیک الکالاین شما میتوانید 300 بطری نیم لیتری آب الکالاین شفا بخش تولید کنید این در حالی هست که هزینه خرید 300 عدد بطری نیم لیتری آب معدنی که تغییرات و خواص اب الکالاین را ندارد معادل 150 هزارتومن میشود. و شما با پرداخت 80 هزار تومن میتوانید استیک الکالاین را خریداری کنید و حداقل تا 3 ماه و بیش از 300 بطری نیم لیتری آب معمولی را به آب الکالاین تبدیل کنید.
با پرداخت نصف مبلغ آب معدنی صاحب آب شفا بخش شوید.
- استیک قلیایی کننده و آلکالاین نوترون با بالا بردن PH آب به بیش از 8 و پایین آوردن ORP آن تا حدود 100، آب مصرفی را به یک مایع سلامت بخش و ضدسرطان تبدیل می‌کند.
شما با مصرف آب قلیایی آلکالاین، به سلامت سیستم گوارش و بهبود متابولیسم بدن خود کمک می‌کنید و همچنین با توجه به آنتی‌اکسیدان بودن این آب با مصرف روزانه و مستمر، احتمال بروز سرطان را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهید داد.
- سرامیک بال‌های موجود در این محصول که با تکنولوژی ژاپن در کشور هنگ‌کنگ تولید شده باعث تغییرات بسیار مفیدی در آب به شرح زیر می‌گردد:
- افزایش ‌‌ PH آب و تغییر آن از حالت اسیدی به حالت قلیایی
- کاهش خاصیت اکسیدکنندگی آب
- افزایش چشم‌گیر خاصیت آنتی‌اکسیدانی(ORP)
برخی بر این باورند که آب قلیایی قدرتمندترین شفایی است که برای انسان شناخته شده است.
مزایای منحصر به فرد این محصول با ایجاد تعادل در سیستم بدن انسان سلامت، نشاط و شادابی چشم‌گیری را به شما هدیه می‌دهد. این محصول در حال حاضر در کشورهایی هم‌چون ژاپن، آمریکا، کانادا و کره جنوبی بسیار مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است.
مزایای استفاده از استیک آلکالاین
- خنثی کردن محیط اسیدی بدن و سلول‌ها که در اثر تغذیه نامناسب و مصرف انواع نوشیدنی‌های مضر و غذاهای آماده ایجاد شده است.
- افزایش خاصیت آنتی‌اکسیدانی آب و پیش‌گیری از اکسیده‌شدن بدن و بیماری‌ها.
- رفع مشکلات گوارشی معده از جمله رفلاکس معده، سوزش معده.
- تنظیم فشار خون در اثر مصرف مداوم و منظم آب آلکالاین.
- بالا بردن قدرت سیستم دفاعی بدن در مقابل بیماریها با تنظیم PH و افزایش خاصیت آنتی‌اکسیدانی.
- کاهش خطر ابتلا به انواع سرطان با نوشیدن آب آلکالاین.
- ایجاد شادابی در پوست (آب رسانی بیشتر)، بالا بردن سطح انرژی در بدن و جلوگیری از افزایش وزن.
- آب‌رسانی بیش‌تر و مفید به بافت‌های مغز و در نتیجه افزایش بازدهی آن به دلیل ریز شدن مولکول‌های آب.
- تغییر 10 برابری PH آب یا افزایش یک واحد مثبت.
خواص سلامت بخش استیک آلکالاین (پیشگیری و درمان عوارض )
جلوگیری از :
- چاقی متابولیک
- دیابت
- ناراحتی کبدی
- سوء هاضمه و یبوست
- ناراحتی کلیوی
- پوکی استخوان
- رماتیسم مفصلی
- خون رسانی به بافت
- التهاب پوستی
- زخم معده
- تصلب شرایین
- ترش کردن و رفلاکس معده
- ناراحتی اعصاب و روان
- اختلالات عصبی – حرکتی ( پارکینسون )
- مناسب ورزشکاران ( خنثی کردن اسید لاکتیک )
- حذف نیترات و کلر رادیکال آزاد آب ( سرطان زا )
روش استفاده :
ابتدا استیک را از بسته بندی خارج کنید و آن را با آب معمولی بشویید. سپس آن را در داخل یک بطری آب نیم لیتری قرار دهید و اجازه دهید تا به مدت 1 الی 2 ساعت در بطری باقی بماند. اکنون آب بطری آلکالاین و قلیایی است و می‌توانید آن را میل نمایید. می‌توانید از 2 استیک مجزا در 2 بطری جداگانه استفاده کنید تا همواره آب آلکالاین در دسترس داشته باشید. هر استیک می‌تواند تا 270 بطری 0/5 لیتری را قلیایی کند و پس از آن خاصیت آن به مرور کاهش می‌یابد. حتما توجه داشته باشید که از نوشیدن آبی که استیک در آن بیش از 48 ساعت باقی مانده است خودداری کنید و از مصرف بیش از 2 لیتر آب آلکالاین در طول شبانه روز امتناع ورزید. از شکستن، حرارت دادن، قرار دادن در آب جوش و همچنین قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید جلوگیری کنید. توصیه می‌شود که پس از یک ماه مصرف استیک آن را در ظرفی حاوی آب و سرکه قرار داده و خوب تکان دهید و سپس آن را با آب معمولی بشویید و دوباره مورد استفاده قرار دهید. مصرف آب آلکالاین برای کلیه افراد بجز نوزادان و بیماران حاد کلیوی بلامانع است.
bazarparsi.ir