فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی و خانگی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

زغال جادویی مجیک فایر magic fire

كد كالا: majic.fire
قیمت: 20,000 تومان

- تعداد در بسته : 100 عدد - آماده شدن در عرض چند ثانیه و فقط با شعله ی کبریت یا فندک - بدون نیاز به نفت و ژل و ... - حالت آن ثابت مانده و پودر نمی شود - بدون دود و بدون بو - مناسب برای مصارف خانگی و سفره خانه ها

امتياز اين محصول
0 امتياز

زغال جادویی مجیک فایر magic fire

 
 
 
خرید زغال جادویی مجیک فایر magic fire
توضیحات :
در طبخ بسیاری از غذاها و به خصوص غذاهای کبابی از آتش زغال استفاده می شود . زغال ها این ویژگی را دارند که آتش و حرارت را برای مدتی درون خود حفظ می کنند و به آرامی می سوزند ، به همین دلیل بهترین گزینه برای انواع کباب ها به شمار می رود . زغال ها هم مانند بسیاری از محصولات دیگری که مورد استفاده قرار می گیرند دارای کیفت های متنوعی هستند. از جمله معیار های یک زغال با کیفیت ، داشتن ابعاد مناسب و نزدیک به هم ، قابلیت سوختن و شعله ور شدن آسان تر و ماندگاری است .
بدون تردید یکی از مشکلات افراد برای درست کردن کباب و یا قلیان کشیدن ، خاموش و یا در اصطلاح خاکستر شدن زغال است. انواع زغال های موجود در بازار خیلی دیر روشن شده و به همان نسبت خیلی هم زود خاموش می شود. این محصول جدیدترین مدل زغال بوده که در عرض چند ثانیه و بدون نیاز به ژل آتش زا و یا نفت و فقط با کبریت و فندک روشن شده و شما می توانید از آن برای درست کردن کباب و یا قلیان کشیدن استفاده کنید.
در حقیقت آنچه به اسم زغال کاربرد دارد یک مرحله قبل از به اتمام رسیدن ویژگی آتش گرفتن آن است. ما زغالی را برای شما معرفی می کنیم که خاصیت بسیار بالا و جالبی دارد به طوری که بدون نیاز به نفت و ژل آتش زا ، در کمتر از یک دقیقه به راحتی آتش می گیرد و حالت آن ثابت میماند و پودر نمی گردد.
از ویژگی های بارز و قابل توجه زغال جادویی، بی بو و بی دود بودن آن است و از آنجایی که نسبت به زغال های موجود در بازار گاز های خطرناک از خود متصاعد نمی کند برای استفاده در منزل و سفره خانه های سنتی بسیار مناسب است.
زغال قلیان جادویی پس از آتش گرفتن و مشتعل شدن توسط کبریت و یا فندک تا ساعت ها روشن مانده و همچنان مشتعل باقی مانده و هرگز خاکستر نمی شود. بنابراین با خیالی راحت و بدون نگرانی از خاموش شدن زغال از آن استفاده کنید.

ویژگی ها :
- نام کالا : زغال جادویی MAGIC FIRE 
- تعداد در بسته : 100 عدد
- آماده شدن در عرض چند ثانیه و فقط با شعله ی کبریت یا فندک
- بدون نیاز به نفت و ژل و ...
- حالت آن ثابت مانده و پودر نمی شود
- بدون دود و بدون بو
- مناسب برای مصارف خانگی و سفره خانه ها
- بهترین جایگزین برای زغال قلیان
- ساخت کشور چین
bazarparsi.ir

برچسب محصول