فروشگاه محصولات پرفروش آرایشی ، بهداشتی و خانگی
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آشپز هوشمند پاتیلان تفلون

كد كالا: patilan.2
قیمت: 313,500 تومان

آشپز هوشمند با قابلمه تفلون

امتياز اين محصول
0 امتياز

آشپز هوشمند پاتیلان تفلون

 
 
 
 
 
خرید آشپز هوشمند پاتیلان تفلون
ویژگی ها و کاربردهای آشپز هوشمند پاتیلان
1. عملکرد هوشمندانه و تشخیص پخت انواع غذا
2. حفظ حداکثری ویتامین ها، پروتئین ها و دیگر املاح
3. کاربرد آسان، بدون نیاز به برق (روگازی)
4. اولین غذاپز، پلوپز، آرام پز، ماست بند و بخارپز روگازی دنیا
5. صرفه جوئی در مصرف انرژی به علت طراحی جذبی
6. صرفه جوئی در وقت و عدم نیاز به سرکشی هنگام پخت
7. عدم خاموش شدن شعله در اثر سرریز غذا
8. پخت طبیعی و بدون تغییر در ماهیت غذا
9. جلوگیری از سوختن و ته گرفتن غذا تحت هر شرایطی
10. پخت خوشمزه تر غذاها با حفظ رنگ و طعم واقعی
11. امکان پخت تمامی انواع غذاها (انواع آبگوشت، خورشت ها، دم کردنی، خوراک، آش، سوپ و ...)
12. دارای 3 سال گارانتی و ضمانت
13. دارای 3 سال بیمه نامه تضمین کیفیت
 
معرفی دستگاه آشپز هوشمند پاتیلان
اختراع بی نظیر آشپز هوشمند، حاصل 14 سال تحقیق و آزمایش می باشد که برای حداقل 30 سال کار مداوم و همه روزه طراحی و تست گردیده است. در طراحی و ساخت آشپز هوشمند پاتیلان، کلیه اصولی که برای پخت سالم غذا مطرح است رعایت شده و انقلابی در صنعت ساخت تجهیزات و دستگاه های آشپزی خانگی بوجود آورده است. دستگاه آشپز هوشمند کاملاً مکانیکی بوده (بدون نیاز به برق) و روی انواع اجاق های موجود در منازل کار می کند.
تقریباً به غیر از ظروف ساده سنتی نظیر قابلمه و ماهی تابه، تمامی دستگاه های مدرن خوراک پزی موجود که برای پخت و پز استفاده می شوند، تنها قادر به پخت تعداد محدودی غذا هستند در حالی که آشپز هوشمند پاتیلان قادر به پخت تمام انواع غذاها  که بطور متعارف در داخل یک قابلمه معمولی پخته می شود، می باشد. دستگاه به صورت خودکار کیفیت غذای در حال پخت را درک کرده، عکس العمل مناسب با آن را نشان داده و بعد از پخت کامل غذا آن را در حدود 90 درجه سانتی گراد گرم و سالم نگه می دارد و حتی در مواردی که آب غذا به اندازه کافی نبوده و قبل از پخت به اتمام برسد و بخواهد ته بگبرد یا بسوزد ارتباط حرارت شعله اجاق را با غذا قطع کرده و آن را سالم نگه می دارد.
به دلیل تکنولوژی منحصر به فردی که در طراحی و ساخت آشپز هوشمند به کار رفته است با توزیع یکنواخت حرارت و ایجاد یک محیط مشابه گرم خانه در اطراف قابلمه پخت، با جلوگیری از تبادل حرارتی هوای گرم داخل با هوای سرد خارج و ممانعت از برخورد مستقیم حرارت به کف قابلمه پخت و توزیع یکنواخت حرارت به جای تمرکز آن باعث حفظ ارزش مواد غذائی در طول زمان پخت می شود و در نتیجه غذا سالم تر، خوشمزه تر و لذیذتر می شود.
امتیاز دیگر این دستگاه و خاصیتی که آن را به یک پدیده منحصر به فرد تبدیل کرده، اینست که غذای در حال پخت با این دستگاه تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان نمی سوزد و ته نمی گیرد. ظرفیت قابلمه پخت این دستگاه 4 لیتر مفید یا 6 نفره می باشد.
آشپز هوشمند پاتیلان تنها دستگاه تمام مکانیکی هوشمند در تمام دنیا
آشپز هوشمند پاتیلان در عین تمام مکانیکی بودن (بدون نیاز به برق و باطری) بطور هوشمندانه در مقابل تغییرات کیفی انواع غذاها عکس العمل مناسب نشان می دهد و وقتی غذا پخته و آماده شد دستگاه عمل می کند و غذا را به همان حال و در حدود 90 درجه سانتی گراد نگه می دارد و در پخت انواع خورشت ها و خوراک ها بسته به دلخواه آشپز مقدار آب باقیمانده در خورشت و یا خوراک قابل تنظیم خواهد بود.
تأییدیه های آشپز هوشمند پاتیلان
1. مورد تأئید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
2. مورد تأئید بنیاد ملی نخبگان
3. برنده تندیس طلائی جشنواره شیخ بهائی
4. مورد تأئید دفتر سازمان یونسکو
5. ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران
6. ثبت شده در اداره ثبت اختراعات آمریکا
7. مورد تأئید پارک علم و فناوری
8. رتبه یک جشنواره اختراعات شمالغرب کشور
شرح اجزاء و قطعات دستگاه
 
 
طرز قرار دادن دستگاه بر روی شعله اجاق
1. قابلمه را از روی دستگاه بردارید.
2. دستگاه را روی اجاق خاموش قرار دهید.
3. با قرار دادن اهرم فرمان در حالت ON دریچه را باز کنید.
4. با در نظر گرفتن موقعیت سر شعله اجاق، دستگاه را مانند شکل زیر در مرکز سر شعله قرار دهید.
5. اهرم فرمان را رها کنید و قابلمه را روی دستگاه قرار دهید. (توصیه می شود شعله اجاق مابین حداکثر و حداقل قرار گیرد)
شعله های مناسب برای دستگاه آشپز هوشمند
1. دستگاه را روی یکی از شعله های اجاق گاز به غیر از شعله پلوپز مطابق شکل استفاده نمایید.
راهنمای مصرف کننده

1. در مورد خورشت ها و غذاهای آبدار، نشانگر متحرک (درجه تنظیم پخت) روی صفحه مدرج در منطقه آبی تنظیم می شود بطوریکه نشانگر متحرک هر قدر از نوک صفحه مدرج بیشتر فاصله بگیرد و به سمت منطقه سفید نزدیک تر شود غذای ما آبدارتر خواهد بود که می توان طبق سلیقه غذای دلخواه را آماده نمود.http://bazarparsi.ir

(مطابق تصویر شماره یک)

تصویر شماره یک
تصویر شماره دو

2. در مورد برنج ها و غذاهای دم کردنی، نشانگر متحرک (درجه تنظیم پخت) در منطقه قرمز تنظیم می شود. نشانگر اگر در منتهی الیه ناحیه قرمز  قرار داده شود ته دیگ پر رنگ خواهیم داشت. این نشانگر هر چقدر به سمت ابتدای منطقه قرمز نزدیک تر شود ته دیگ کم رنگ تر می شود و زمانی که از منطقه قرمز به سمت آبی عبور نماید غذای ما تقریبا بدون ته دیگ خواهد بود.

(تصویر http://bazarparsi.irشمار دو)

3. اگر حین پخت نیاز به توقف کار دستگاه داشته باشیم از کلید OFF دستی استفاده می کنیم و دستگاه را به حالت خاموش در می آوریم سپس دوباره با قرار دادن اهرم اصلی روی کلمه ON دستگاه مجدداً کار خود را ادامه می دهد.

(تصویر شماره سه)http://bazarparsi.ir

تصویر شماره سه
تصویر شماره چهار

4. در مورد بخارپز، درجه تنظیم پخت را روبروی نوک صفحه مدرج قرار می دهیم و سپس داخل قابلمه 2 لیوان آب ریخته و سبد مخصوص بخارپز را باز کرده، داخل قابلمه قرار داده و مواد غذائی را داخل سبد قرار دهید.

(تصویر شمhttp://bazarparsi.irاره چهار)

آشپز هوشمند پاتیلان اولین آرام پز روگازی دنیا

در این صورت شعله را کم کرده و نشانگر متحرک را مقابل منطقه سفید قرار می دهیم که در این حالت از این دستگاه به عنوان آرام پز استفاده می شود. (شرح طرز استفاده به عنوان آرام پز در دفترچه راهنمای دستگاه)

تصویر شماره پنجhttp://bazarparsi.ir

تصویر شماره پنج

آشپز هوشمند پاتیلان اولین پلوپز روگازی دنیا
آشپز هوشمند پاتیلان با وجود تمام مکانیکی بودن مانند یک پلوپز کامل نیز عمل می کند و اولین و تنها پلوپز تمام مکانیکی (بدون نیاز به برق) موجود در دنیاست که قادر به پخت انواع برنج به صورت کته و پلو (آبکش)، ته چین با ته دیگ به رنگ دلخواه و سایر غذاهای دم کردنی می باشد. (شرح طرز استفاده برای پلوپز در دفترچه راهنما که همراه دستگاه ارائه می شود)

آشپز هوشمند پاتیلان اولین ماست بند روگازی دنیا

ابتدا شیر را داخل دستگاه ریخته بر روی اجاق قرار می دهیم و دستگاه را ON و اجاق را روشن می کنیم پس از به جوش آمدن شیر، اجاق را خاموش کرده و دستگاه را OFF می نمائیم. وقتی شیر به اندازه لازم برای زدن مایه ماست خنک شد (حدود 45 تا 50 درجه سانتی گراد) مقدار لازم مایه آماده شده را با قاشق به داخل آن وارد کرده و از یک طرف به آرامی (بدون ایجاد پارگی در سرشیر به وجود آمده) به هم می زنیم، سپس درب قابلمه را با استفاده از یک دستمال (مشابه دم پخت) روی آن قرار داده و اجاق را روشن کرده و شعله آن را در حداقل (کمترین مقدار ممکن) قرار می دهیم (دقت نمایید که از کوچک ترین شعله اجاق استفاده شود) و دستگاه را در همان حالت OFF نگه می داریم. پس از چند ساعت (2 إلی 3 ساعت) اجاق را خاموش می کنیم و صبر می نمائیم تا دستگاه کاملاً خنک شود. حال ماست لذیذ و با کیفیت شما آماده می باشد که با قرار دادن در یخچال پس از چند ساعت آماده مصرف خواهد بود.

طرز شستشو و پاک کردن دستگاه
قسمت هایی که لازم به شستشو می باشد، فقط قابلمه و درب آن هستند و خود دستگاه و سنسور آن فقط کافی است با یک دستمال نم مخصوص پاک شود که دستمال مخصوص همراه دستگاه عرضه می شود.   
آشپز هوشمند پاتیلان دارای سه سال گارانتی می باشد و دارای بیمه تضمین کیفیت از شرکت بیمه نوین به مدت سه سال از تاریخ فروش به مبلغ دو میلیون ریال بوده که بیمه نامه همراه دستگاه عرضه می شود و ده سال خدمات پس از فروش دارد.
 
bazarparsi.ir

برچسب محصول